Ölmeden Önce Oynamanız Gereken 6 Oyun

Oyun oynamayı hepimiz elbette severiz hatta bu durumu çoğu boş zamanlarımızda değerlendiririz.Öyle ki oyunla ilgileri olmayan kişileri bile etkileyebilecek oyunlar var.Bu oyun makalemizde sizlere ölmeden önce oynamanız gereken 10 oyunu sıraladık.


Half Life 2

Çıktığı 1998-1999 yıllarını sallayan Half Life oyununun 2. oyunu Half Life 2 bize atmosferi tam olarak yansıtıp olayların içinde bizimde var olduğumuzu bize anlatarak kalbimizi kazandı ve bir hikaye anlatışının kadar güzel yapılabileceğini özetledi.

Max Payne 1

Max Payne 1-2-3 hepsi çok güzel oyunlar , fakat 1'in yeri oyuncularda ayrıdır oyun , korku-gerilim içerikli olmasada bize atmosferden gelen korku duygusunu anlık olarak aktarabiliyordu.

Far Cry  1

2000'li yılların başı gerçekten çok güzeldi birçok başyapıt oyun piyasaya sürüldü bunlardan biri Far Cry 1'di küçük bir çocuk için bir şey ifade etmese de insan biraz büydükçe hikayede anlatılmak istenen konuyu anlayabiliyor.

Red Dead Deadamption 2

2018 sonlarında çıkan oyun serinin 1. oyunu gibi bizi konsollarımızın başına bağladı ve başından kalkmamızı bir şekilde engelledi.

Grand Theft Auto San Andreas

Karakterimiz Cj (Carl Johnson) ile , serserilik yaptığmız oyunda 3 ana şehir vardı ve o güne kadar çıkmış en büyük Gta oyunu haritasına sahipti başta biraz hikaye anlatışı berbat olsa da sonradan bağlayıp güzel yerlere götürebiliyordu.

Crysis

Türklerin geliştirdiği EA'nın çıkarttığı Crysis çıkış yılına göre grafik ve hikaye anlatımıyla etkilemişti.

0 Yorum "Ölmeden Önce Oynamanız Gereken 6 Oyun"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam