Samsung Galaxy M20'nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

Samsung Galaxy M20 bu yılın Ocak ayında tabnıtıldı ve yakın zamanda ülkemizde ön siparişe sunuldu.Telefonun teknik özellikleri ve satış fiyatı haberimizde.

Ocak ayının sonlarında tanıtılan Samsung Galaxy M20 birçok ülkeden sonra Türkiye'de de ön siparişe sunuldu.Telefon çift kamera özelliği ve İnfinty-U tasarımlı ekranı ile dikkat çekiyor.Sadece İnternet'ten ön satışı yapılan M20'nin ön sipariş aşaması 15 Şubat'ta başlamasına rağmen sipariş teslimatlarının 24 Şubat ve sonrasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.


Full  Hd 6.3 ekran bulunan Samsung Galaxy M20'de 3 GB RAM ve 32 GB depolama özellikleri bulunuyor.2 arka kamerası bulunan M20'nin arka kamera çözünürlüğü 13+5 megapiksel  ön kamerası ise 8 megapiksel olarak biliniyor.

Aynı zamanda 120 derece çekim yapabilen arka kamerası telefonun dikkat çeken diğer özelliklerinden biri oluyor.Normal şarja kıyasla 3 kat hızlı şarj özelliği ve 5000 mAh'lık pil telefonun kullanılabilirliğini arttırıyor.%90 ekran-gövde oranı bulunan telefonun tasarımı diğer giriş seviyesi telefonlara göre daha iyi duruyor.

Bizim tabirimizle tasarım konusunda "giriş seviyesi amiral gemisi" telefonun Türkiye'de çok ilgi görmesi bekleniyor.Telefonun Türkiye satış fiyatı ise 1799 TL olarak belirlendi.

0 Yorum "Samsung Galaxy M20'nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam