İnceleme:Logitech G300s

Bu makalemizde Logitech G300s'in 7 günlük kullanım detaylarını aktaracağız.

Logitech G300s 2013 yılında üretimi başlayan giriş seviyesi kaliteli bir oyuncu faresi.Üzerinde 9 adet ayarlanabilir tuş bulunuyor bunların 6'sı makro geri kalanı ise sağ tık,sol tık ve scroll tuşlarından oluşuyor.Genel görünüm bakımından şık duran G300s ufak el yapısına sahip insanlar için kullanımı rahat bir ürün.


G300s'nin Tuşlarının konumlandırıldığı kısımda mat bir görünüm varken diğer alanlar "piano black" dediğimiz doku ile kaplı.


Cihazın kendi sürücüsü ile ayarlamaları yapılabiliyor bu ayarlamalar renk kombinasyonu,hassasiyet ayarları,tuş kombinasyonları gibi temel özellikler için kullanılıyor yeterli yazılım desteğini bulan cihaza aynı zamanda komut yazarak ta ek kombinasyonlar getirilebiliyor,cihazın kendi sürcüsünde bulunan oyunlar için ayrı modlamalar cihazın oyun performansını arttırıyor.

Işıklandırması gece gözlerinizi yormayacak şekilde ayarlanmış toplam 12 ışık kombinasyonu bulunan G300s'nin ışıklandırması 2 yan tarafa konumlandırılmış bu sayede cihazın ışıkları ışıksız ortamda rahatlıkla  görünüyor.

G300s'nin oyun deneyimi

Oyunlarda rahat etmenizi sağlayan G300s oyunları genellikle online oyunlar oynayanlar için güzel bir seçim gibi duruyor ayarlandığı zaman keyifli bir kullanım sunan G300s,size rahatlık konusunda çok şey kazandıracak bir ürün.

Cihazın alt kısmında bulunan teflon tabanlar cihazın rahatça kaymasını sağlıyor fiyatını hak eden Logitech G300s diğer ucuz oyuncu faresi modellerine göre daha rahat bir kullanıcı deneyimi sunumakta.


0 Yorum "İnceleme:Logitech G300s"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam