Bu Oyunu Sadece Ben Mi Sevmiyorum?:GTA V

Yıllardır Rockstar Games GTA serisi ile oyuncuları etkiliyor bu oyuncuların arasında bende varım ama bir yere kadar Grand Theft Auto V.

Herkes bu oyunu gerçeği anımsattığı için aşırı derecede seviyor ama ben bu oyunu bir oyuncu olarak sevmiyorum.Oyuna grafik ve dinamik tabanı bakımından laf edemem ama bu hikaye nedir? Oyunda 3 ana  karakter olması güzel ama bizim Rockstar 3 karaktere hikayeyi entegre edememiş,her karakterin kendine özel görevleri var ama bazıları dışında hepsi berbat.Oyunu son 1 haftaya kadar hiç oynamadım çünkü oyunun düşündüğüm gibi olacağını biliyordum buda beni oyuna 170 Lira yatırmaktan vazgeçirdi,sonunda aldım ve pişman değilim en azından online modunu oynayıp keyifli vakit geçirebiliyorum.
Peki oyun neden böyle karman çorman diyecek olursak Rockstar'ın  sadece oyunu online modu için satın alanları düşünmüş olması diye ortaya fikir atıyorum belki oyunu seversiniz fakat oyun beni etkilemedi.Oyun kötü tamamda alınca neresini oynayacağız derseniz online modu sizin için iyi olabilir onun dışında binlerce mod ile kendinize ayrı bir dünya yaratabilirsiniz.Son nokta kısmına gelecek olursak oyunu "şahsen" sevmedim fakat sırf online modu için bile alınabilir.

0 Yorum "Bu Oyunu Sadece Ben Mi Sevmiyorum?:GTA V"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam