Artık LinkedIn'de Canlı Yayın Yapılabilecek - Brointhegame -->

Artık LinkedIn'de Canlı Yayın Yapılabilecek

Microsoft LinkedIn platformuna canlı yayın özelliğini getirdi.

Birçok sosyal paylaşım platformundan sonra, LinkedIn'de canlı yayın özelliğini getirildi , Bu özellik bazı kullanıcıları anketlerde sevindirmese de bazı kullanıcıların işine yarayacak bir özellik oldu
genellikle İş dünyasında üyelerin birbirleri ile iletişim kurmasını sağlayan LinkedIn'e gelen yeni özellik platforma düzenli bir sosyal medya ağı oluşturmaya çalıştıklarının bir göstergesi gibi duruyor.Bu yeni özelliğin amaçlardan biride konferans,toplantı gibi yerlerde canlı görüşme yapmak olduğu söylendi.Microsoft LinkedIn'i 2016 yılında 26.2 milyar Dolara satın almıştı yılın en büyük satın teknolojik alandaki satın alımlardan birini yapan Microsoft bu hizmeti geliştirmek için çabalamaya başladı gibi görünüyor.


Nedir bu LinkedIn
LinkedIn aslında iş alanında kişilerin birbirleri ile iletişim kurmasına yarayan bir sosyal ağ kurulduğu tarih 2002'den bu yana 500 milyon'u aşkın kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.LinkedIn'i 2016 yılında Microsoft 26,2 milyar Dolara satın almıştır.


0 Yorum "Artık LinkedIn'de Canlı Yayın Yapılabilecek"

Yorum Gönder

Sayfadaki Yayın Sayısı

Kutu Görünümü

true

Slayt

Yazar Bilgisi

Html Evi Bloggerlar için tema , eklenti ve ipucu paylaşan bir blogdur. Bu yola yeni başlayanlara yardımcı olmayı ilke edinmiştir.